Sajtóarchívum

5 éves a TIK

2009. december 08.

Ötödik születésnapját ünnepli a SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központja 2004. december 9-én. A központ megnyitása óta közel 4,5 millió látogatót fogadott és évente átlagosan 200 üzleti, kulturális és tudományos rendezvény helyszíne volt és az első magyarországi „zöld” konferenciaközpont lett.

2009. december 9-én 09.00 órától egész nap rendezvényekkel várják a látogatókat Szegeden, az Ady tér 10. szám alatt.

9 órakor vágják fel a születésnapi tortát.

11 órakor „Öt évesek lettünk…” címmel ünnepélyes kiállítás megnyitóra kerül sor, ahol az Egyetemi Könyvtár, a Kongresszusi Központ, a Hallgatói Szolgáltató Iroda és az Universitas Szeged Nonprofit Kft. mutatja be az elmúlt öt év emlékezetes eseményeit. A kiállítást megnyitja Dr. Rácz Béla, rektor-helyettes, köszöntő beszédet mond Dr. Mader Béla, az Egyetemi Könyvtár főigazgatója és Dr. Majó Zoltán, az SZTE fejlesztési igazgatója. A központ társadalmilag felelős magatartását példázza a Gördülő Tánccsoport kiállítás megnyitót kísérő táncbemutatója.

10-14 óráig „Elme akadályversenyen” mérettethetik meg magukat a látogatók.

14 órakor kerül sor az 5. születésnap alkalmából meghirdetett „Ahogy én láttam a TIK-et az elmúlt 5 évben…” című fotópályázat eredményhirdetésére.

A születésnapi rendezvényekre minden egyetemi és városi polgárt szeretettel várnak.

További információk: TIK Igazgatóság (62/546-603)

Keczer Gabriella sajtószóvivő