Sajtóarchívum

Szabadegyetem - Szeged IV. szemeszter - Új genetikai források létrehozása géncsendesítés tanulmányozására

2009. október 05.
A Szabadegyetem Szeged IV. előadássorozat keretein belül 2009. október 7-én, szerdán 18.00 órától Konkoly Marianna, a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karának diákköri nyertesének előadását tekinthetjük meg "Új genetikai források létrehozása géncsendesítés tanulmanyozására" címmel.

Az előadást a megszokott helyínen, a József Attila Tanulmányi es Informacios Központ Kongresszusi termében tartjuk.

Előadoink rövid bemutatását és az előadasok előzetesét a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon találhatják meg.

Az előadás televiziós felvételét online vetites formajaban a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon a program menupont alatt tekinthetik meg az eloadast koveto het elejetol, illetve az eloadas utani penteken es vasarnap a Varosi Televizio adasaban.

Az előadás látogatása ingyenes, szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Az előadás kapcsolódó anyagai