Sajtóarchívum

Mesterszakok napja a JGYPK-n

2008. december 08.

A Szegedi Tudomyegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kara 2008. december 10-én bemutatja a 2009/10-es tanévben induló mestereképzéseit. Az intézmény összesen 14 féle (szakmai illetve tanári) mesterszakot indít az alkalmazott nyelvészet szaktól kezdve az ének-zene tanáron át a technikatanár szakig. Elsősorban a bölcsészettudományi és a természettudományi karok hallgatóit illetve főiskolai vagy egyetemi diplomával rendelkezőket várnak, hogy megismertessék velük a nagymúltú intézmény legújabb képzéseit. Az érdeklődők a helyszínen az általános tájékoztató meghallgatása után az egyes szakok felelőseitől választ kaphatnak kérdéseikre is. Részletes program az egyetem honlapján olvasható. (www.u-szeged.hu)