Sajtóarchívum

Új televízió és rádióstúdió a BTK-n

2008. október 13.
A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának valamint Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékének közös beruházásaként elkészült egy új televízió és rádió stúdió, mely a hallgatók képzéséhez, az egyetemi magazinműsorok készítéséhez XXI. századi körülményeket biztosít.

A stúdiók avatásával egybekötött sajtótájékoztatóra 2008. október 16-án 11 órakor kerül sor.

Helyszín: SZTE BTK Egyetem u. 2. II. emelet, Kari Tanácsterem.

Az avatáson részt vesznek: Prof. Dr. Szabó Gábor, az SZTE rektora, Dr. Csernus Sándor, az SZTE BTK dékánja, Dr. Almási Tibor, az SZTE BTK volt dékánja, Dr. Szász Géza, az SZTE BTK dékánhelyettese.

A sajtótájékoztatót követően lehetőséget biztosítunk mind a televízió, mind a rádió stúdió megtekintésére és egyedi interjúk készítésére.

További információk: Klucsik Edit kolaklucs@yahoo.fr

Keczer gabriella sajtószóvivő