Sajtóarchívum

FormaTúra Vándorkiállítás - Szegeden

2008. október 29.

A budapesti Iparművészeti Múzeum után első ízben Szegeden is megtekinthetők lesznek az elmúlt öt év Magyar Formatervezési Díjas alkotásai, termék-, vizuális kommunikáció, terv- és diákmunka-kategóriákban a Magyar Szabadalmi Hivatal Formatervezési Tanácsának kezdeményezésére.

A kiállítást a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ Átriumában ünnepélyes keretek között november 3-án délután 16 órakor Orosz István Munkácsy-díjas grafikusművész, érdemes művész, egyetemi tanár, a Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia, a Magyar Művészeti Akadémia és a Magyar Formatervezési Tanács tagja nyitja meg. Köszöntőt mond dr. Horváth Lajos, a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara alelnöke.

A kiállítás november 15-ig, hétfőtől péntekig 08.00-20.00 óráig, szombaton 09.00-16.00 óra között tekinthető meg.

További információ: Kovács Árpád: 30/551-2454 prconsulting11@gmail.com

Keczer Gabriella sajtószóvivő