Sajtóarchívum

SZTE – Belvárosi Mozi együttműködés: sajtótájékoztató

2008. április 16.
SZTE – Belvárosi Mozi együttműködés: sajtótájékoztató

Együttműködési megállapodást ír alá a Szegedi Tudományegyetem és a Belvárosi Mozit üzemeltető Szegedi Ifjúsági Ház Nonprofit Kft., melynek keretében a kft. Különféle kedvezményekkel járó „Belvárosi Mozi Partnerkártyát” biztosít az egyetemnek. A Partnerkártyát és az ezzel járó kedvezményeket a hallgatók, a dolgozók és a SZTE Alma Mater tagjai vehetnek igénybe.

A szerződést 2008. április 18-án, pénteken 10 órakor írja alá Badó Attila rektorhelyettes és Boros Gyula ügyvezető igazgató a SZTE Rektori Hivatalának rektori tárgyalójában (Dugonics tér 13. 2. emelet). Az együttműködési megállapodás további tartalmáról és a Partnerkártyáról a szerződés aláírását követően sajtótájékoztatót tartunk, melyre tisztelettel meghívjuk.

Keczer Gabriella sajtószóvivő