Sajtóarchívum

SOKAN vagyunk SOKFÉLÉK – nézőpontok az esélyegyenlőségről

2008. április 04.

Az esélyegyenlőségi konferenciára 2008. április 10-én csütörtökön 10-16 óráig a Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatalának Tanácstermében kerül sor.

A konferencia résztvevői tájékoztatást kapnak a speciális szükségletű emberek és az információs társadalom közötti kapcsolódási pontokról, a társadalmi integráció lehetőségeiről több tudományág szemszögéből. Megismerkedhetnek a Szegedi Tudományegyetem esélyegyenlőségi programjával és az elmúlt évek tapasztalataival.

A konferenciát Prof. Dr. Badó Attila SZTE Hallgatói és Közkapcsolati Rektorhelyettes nyitja meg.

A rendezvény szervezője a Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja.

A rendezvény kapcsolattartója: Katona Miklós 62/ 544-029, E-mail: dcentrum@stud.u-szeged.hu

A konferencia részletes programja a csatolt dokumentumban található.