Sajtóarchívum

Alma Mater Díj a General Electricnek

2008. április 30.

A Szegedi Tudományegyetem által alapított Alma Mater díját az idén GE Hungary Zrt. Healthcare K+F divíziója nyerte el az egyetem közel 70 üzleti életből kikerülő partnere közül. A választás azért esett a GE Healthcare (GEHC) egészségügyi üzletágra mivel a cég a SZTE-s hallgatók számára meghirdetett gyakornoki program mellett, számos volt szegedi hallgatót is foglalkoztat, és 2007-ben azzal a céllal nyitotta meg új K+F irodáját Szegeden, hogy a Szegedi Klinikán dolgozó orvosokkal napi szinten tudjon kapcsolatot kialakítani. Az SZTE Alma Mater díjat,- mely immár harmadik alkalommal került kiosztásra- azzal a céllal alpították, hogy elismerésben részesíthessék az egyetem kiemelkedő regionális vagy országos üzleti partnereit.

További információk a csatolt dokumentumban.

Keczer Gabriella sajtószóvivő