Sajtóarchívum

Regionális kerekasztal a mérnökképzésről

2007. április 03.

Mérnökképzés a dél-alföldi régióban címmel kerekasztal beszélgetést rendez a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara 2007. április 10-én 10 órától a Mérnöki Kar főépületének Tanácstermében (Mars tér 7.).

A találkozón részt vesz Szabó Gábor, az SZTE rektora, Patay István, a szarvasi Tessedik Sámuel Főiskola rektora, Sztachó-Pekáry István, a Kecskeméti Főiskola rektora és Majdán János, a bajai Eötvös József Főiskola rektora, valamint az intézmények mérnökképzést folytató karainak dékánjai.

A megbeszélés után, 12 órakor a résztvevők rövid tájékoztatót tartanak az újságíróknak a találkozón felmerült témákról és azok eredményeiről.

A rendezvényt követő tájékoztatóra tisztelettel meghívjuk, megjelenésére számítunk.

Keczer Gabriella sajtószóvivő