Sajtóarchívum

Előadás-sorozat a SZAB-ban – Az épített környezet minőségi romlása

2012. március 14.

A Szegedi Akadémiai Bizottság keretében működő Analitikai és Környezetvédelmi Munkabizottság egy előadás-sorozatot indít, melynek első előadója Dr. Benkő Zsolt, a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Alkalmazott Természettudományi Intézet Technika Tanszékének főiskolai tanára, aki Az épített környezet minőségi romlása Szegeden címmel tartja meg előadását, 2012. március 21-én, 15 órai kezdettel a Szegedi Akadémiai Bizottság Székházában.

Az előadáson az érdeklődők megismerkedhetnek a természetben végbemenő folyamatokkal és azzal, hogy ez milyen hatással van a városi épített környezetre.

Az előadás sorozatot a DAOP–5.1.2/C-09-2f-2010-0002, Biopolisz Park – Egyetemi városrész közterületeinek rehabilitációja pályázat keretében valósul meg.

Az előadás nyilvános a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

uszt_logo_rgb Infoblokk3_ERFA