Sajtóarchívum

Zárul a Szegedi Tudományegyetem Vállalkozói Klubja

2012. április 13.

Utolsó előadásához érkezett el a Szegedi Tudományegyetem nagysikerű előadássorozata a Vállalkozói Klub. Az utolsó előadást a korábbiaknak megfelelően a Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatalában rendezik meg, 2012. április 17-én, 17 órai kezdettel.

Az utolsó előadó Kojedzinszky Richárd (korábban a Ritek Zrt.. vezérigazgatója, majd egy ipari automatizálással foglalkozó kisvállalat vezetője) előadásában a válságmenedzselés témakörét járja körbe: „hogyan ismerjük fel a válságot?”, „milyen feladatokat kell megoldanunk?”, „hogyan lássuk át az üzleti káoszt?” kérdések megtalálásában segít.

Az előadás nyilvános, minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.

A rendezvény a DAOP-5.1.2/C-09-1f-2009-0002, Biopolisz Park - Egyetemi városrész közterületeinek rehabilitációja című pályázat keretében valósul meg.

uszt_logo_rgb Infoblokk3_ERFA