Sajtóarchívum

2023. május 22.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt a

Richter Egészségváros kapcsán szervezett sajtótájékoztatóra.

Időpontja: 2023. május 25. (csütörtök) 13:00 óra.

Helyszíne: Szeged, Városháza, sajtóterem

(Szeged, Széchenyi tér 10.)

Az egészségtudatosságot és a betegségmegelőzést népszerűsítő programsorozat lehetőséget biztosít arra, hogy ingyen, előzetes időpont egyeztetés nélkül vegyenek részt a helyi lakosok egészségügyi szűréseken, tanácsadásokon. A rendezvényre látogatók ugyanakkor nemcsak a saját egészségükért tehetnek, hanem a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központot is támogathatják. Minden szűrésért, tanácsadásért, meghallgatott előadásért 500 forint értékű adományponttal bővül a Richter Gedeon Nyrt. által felajánlott 3.500.000 forintos alapadomány. A klinika adománycéljáról, az adománypontok gyűjtéséről, továbbá az ingyenesen elérhető szűrésekről, tanácsadásokról és családi programokról sajtótájékoztatón adnak részletes tájékoztatást.

Felszólalók:

Dr. Kovács Tamás – alpolgármester, Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata;

Prof. Dr. Lengyel Csaba – elnök, Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ;

Csaba Lajos János – osztályvezető-helyettes, Richter Gedeon Nyrt. PR és kormányzati kapcsolatok osztály.