Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Coursera for SZTE V. CourseRUN versenyének ünnepélyes díjátadójára

2023. december 01.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt a

Coursera for SZTE V. CourseRUN versenyének

sajtónyilvános ünnepélyes díjátadójára

Időpont:
2023. december 4. (hétfő) 18:00 óra

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal díszterem (Szeged, Dugonics tér 13.)

A világ vezető oktatási platformja, a 2012-ben alapított Coursera ma a világ legnagyobb online oktatási felülete, ahol mintegy 300 felsőoktatási intézmény és vállalat legjobb képzései érhetők el – többek között a Yale, a Johns Hopkins Egyetem, a Google és az IBM kínál digitális tanfolyamokat, amelyek az egyetem vagy a vállalat igazolásával zárulnak. A Courserán 120 milliónál többen tanulnak, az SZTE polgárai díjmentesen jutnak hozzá a tananyagokhoz.

A Coursera for SZTE ötödik alkalommal hirdette meg a CourseRUN online tanulmányi bajnokságot. Az eddig soha nem látott sikernek örvendő esemény zárásaként ünnepélyes díjátadó keretében jutalmazza a Szegedi Tudományegyetem Oktatási Igazgatósága a legsikeresebben teljesítő hallgatókat.

Az angol nyelvű eseményre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit! Interjú készítésére magyar nyelven lesz lehetőség.