Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - East Sarajevo Egyetem jogi kara és az SZTE Állam- és Jogtudományi Kar együttműködési megállapodásának aláírására

2023. november 20.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt az

Időpont:
2023. november 21. (kedd) 14:30 óra

Helyszín: SZTE ÁJTK főépület, tanácsterem (Tisza Lajos körút 54.)

A Nemzetközi Hét keretében az SZTE ÁJTK-ra látogat az East Sarajevo Egyetem Jogi Karának dékánja, Prof. Dr. Goran Markovic, aki együttműködési megállapodást ír alá az SZTE ÁJTK dékánjával, Dr. Törőcsikné Prof. Dr. Görög Mártával. Az együttműködési megállapodás előrelépés az évek óta alakuló kétoldalú kapcsolatban, amely keretében szegedi oktatók már több alkalommal látogattak a szarajevói jogi kar különböző oktatási vagy tudományos rendezvényére. A megállapodás célja az együttműködés kiterjesztése a hallgatókra, és kölcsönösen bővíteni az oktatási, kutatási és tudományos lehetőségeket.

A Nemzetközi hét programja: