Sajtóarchívum

Sajtóközlemény - Az Alma Mater Weekenddel, egy fergeteges családi és sportnappal zárja a tanévet és kezdi meg a nyarat az SZTE alumni közössége

2023. június 07.

Június 10-én, szombaton az SZTE Alma Mater ismét izgalmas családi programokkal, egyéni és csoportos sportolási lehetőségekkel, kari versenyekkel és az elmaradhatatlan főzőversennyel, a Gasztro Materrel várja a kicsiket és nagyokat.

Ahogyan mindig, úgy idén is ingyenes a rendezvény, de előzetes regisztrációhoz kötött. Az SZTE volt és jelenlegi hallgatói, dolgozói 2023 június 9-ig regisztrálhatnak az SZTE Alma Mater honlapján keresztül. Minden regisztrálónak maximum 10 vendég meghívására van lehetősége, érdemes tehát a család, a gyermekek barátait is invitálni, hogy egy igazán vidám szombat kerekedjen belőle.

A Hattyas sori SZTE Sportközpontban sportbemutatók, kézműves foglalkozások, ugrálóvár, henna és arcfestés, izgalmas, tudományos kísérletek, környezetvédelmi és esélyegyenlőségi kihívások, kari versenyek és a pecsétes menetlevéllel megszerezhető nyeremények várják a volt- és jelenlegi SZTE-s hallgatókat és dolgozókat, valamint családtagjaikat és barátaikat.

Az Alma Mater Weekenden hirdetik ki az SZTE Lépjük meg! tavaszi mozgásos kihívás nyerteseit. A díjátadót jelenlétével megtiszteli Dr. Nagy Péter olimpikon, valamint Mihálffy Kinga parasportoló, akik mindketten az SZTE egykori hallgatói. Minden aktív résztvevő kezet rázhat velük, hiszen nemcsak a dobogós helyezettek, de a főtámogató Goodwill Pharma Nyrt. felajánlásának köszönhetően mindenki - aki legalább 6 héten keresztül rendszeresen mozgott, és eredményeit feltöltötte - ajándékcsomagot kap, amennyiben legalább 23 kilométert megtett a verseny alatt.

A programokról részletes leírás ide kattintva olvasható.