Sajtóarchívum

Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, Fogorvostudományi Kar és

Gyógyszerésztudományi Kar

külföldi hallgatóinak egyesülete,

az International Student Union of Szeged (ISUS)

tisztelettel meghívja Önt a

Nemzetközi Kulturális Estre.

Időpontja: 2023. április 28. (péntek) 19:00 óra

Helyszíne: Városi Sportcsarnok

(6726, Szeged, Temesvári krt. 33.)

A tervezetten 2500 fős rendezvényen 20 ország képviselői – a Szegedi Tudományegyetem külföldi hallgatói – egy kulturális show részeként nemzeti zenés-táncos bemutatókat tartanak, majd standjaiknál saját készítésű tradicionális nemzeti ételeiket, italaikat kóstoltatják meg a vendégekkel, valamint jellegzetes tárgyakat, képeket és népviseleteket mutatnak be.

A zártkörű rendezvényre az egyetemi vezetők, oktatók és hallgatók mellett, a részt vevő országok diplomáciai képviseleteinek magyarországi nagykövetei is meghívást kaptak.

Biztonságpolitikai okokból kérjük, hogy a rendezvényről kizárólag utólagosan jelentessenek meg híreket! A média képviselőinek részvétele előzetes regisztrációhoz kötött!

Kérjük, hogy részvételi szándékukat legkésőbb 2023. április 24-ig szíveskedjenek jelezni az aok.kommunikacio@med.u-szeged.hu email címen, az alábbi adatok megküldésével, minden részt vevő személyre vonatkozóan.

• Média neve:
  • Média helyszíni képviselőinek száma (fő):
  • Munkatárs(ak) neve és beosztása:
  • Munkatárs(ak) email címe:
  • Munkatárs(ak) telefonszáma:

A regisztrált sajtóképviselőknek a belépőjegyeket és azonosító kártyákat a helyszínen biztosítjuk.

További információkat az SZTE SZAOK Dékáni Hivatal Kommunikációs Irodáján Kecse-Nagy Sándortól, az aok.kommunikacio@med.u-szeged.hu email címen, vagy a +36-62/342-645 telefonszámon kaphatnak.

Dress code: elegáns öltözet