Sajtóarchívum

Informatika Versenyre.

Időpontja: 2023. április 21. (péntek) 09:00 óra

Helyszíne: SZTE TTIK Informatikai Intézet

(6720, Szeged, Árpád tér 2.)

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Informatikai Intézete kilencedik alkalommal hirdetett versenyt középiskolás diákoknak. A felhívásra bármilyen informatikai témájú probléma vagy feladat megoldásával kapcsolatos pályamunkával nevezhettek a diákok műszaki informatika és informatika szekcióban. A verseny első fordulójában a csapatok egy elektronikus felületre töltötték fel az elkészített munka rövid leírását, amelyekből a zsűri kiválasztotta a legjobb 9-9 munkát. Az április 21-i döntőben a diákok egy prezentáció segítségével személyesen mutatják be munkájukat a zsűrinek.

Az eseményre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.

Egyéni interjú készíthető Dr. Nagy Antal egyetemi docenssel, az SZTE TTIK Informatikai Intézet intézetvezető helyettesével.