Sajtóarchívum

Start és Start Plusz ösztöndíjátadó ünnepségre

Időpontja: 2022. október 11. (kedd) 15:00 órától

Helyszín: Gellért Albert Oktatási Központ

(Szeged, Kossuth Lajos sgt. 35.)

A Szegedi Tudományegyetem 2018 óta minden tanév elején átadja a Start ösztöndíjat a legeredményesebb új hallgatóinak. Ebben a tanévben 745 hallgató tanévkezdését segíti az egyetem több mint 40 millió forint értékben, ráadásul idén először Start Plusz ösztöndíjat is átadnak, mellyel a határon túli, de Magyarországon is érettségiző, illetve újraérettségiző jelentkezőit támogatja az intézmény. A díjátadó ünnepségen a 12 kar legmagasabb pontszámot elérő hallgatói képviselik a nyertes pályázókat.

Interjú készíthető Prof. dr. Badó Attilával, az ösztöndíjat koordináló SZTE Junior Akadémia elnökével, illetve a megjelent hallgatókkal.

A rendezvénnyel kapcsolatos további információkért keresse Borbola Lilla kommunikációs és PR munkatársunkat a +36307280409-es számon.