Sajtóarchívum

Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Külföldi Hallgatóinak Egyesülete

tisztelettel meghívja Önt a

Nemzetközi Kulturális Estre

(ICE 2022 - International Cultural Evening)

Időpontja: 2022. április 29. (péntek) 18:00 órára

(kapunyitás 17:00 óra, műsorkezdés 19:00 óra, zárás 01:00 óra)

Helyszíne: Városi Sportcsarnok

(6726 Szeged, Temesvári krt. 33.)

A tervezetten 2500 fős rendezvényen, amely az International Student Union of Szeged (ISUS) szervezésében valósul meg, 22 ország képviselői – a Szegedi Tudományegyetem Karainak külföldi hallgatói – egy kulturális show keretében nemzeti zenés-táncos bemutatókat tartanak, majd standjaiknál saját készítésű tradicionális nemzeti ételeiket-italaikat kóstoltatják meg a vendégekkel. Jellegzetes tárgyakat, képeket és népviseleteket mutatnak be. A zártkörű rendezvényre az egyetemi vezetők, oktatók és hallgatók mellett, a résztvevő országok diplomáciai képviseleteinek magyarországi nagykövetei is meghívást kaptak.

Biztonságpolitikai okokból kérjük, hogy a rendezvényről kizárólag utólagosan jelentessenek meg híreket! A média képviselőinek részvétele is előzetes regisztrációhoz kötött!

Kérjük, hogy részvételi szándékukat legkésőbb 2022. április 28-án, csütörtökön délig jelezzék a sajto@szte.hu email címen, az alábbi adatok megadásával, minden résztvevő személyre vonatkozóan.

• Médium neve:

• Médium helyszíni képviselőinek száma (fő):

• Munkatárs(ak) neve és beosztása:

• Munkatárs(ak) email címe:

• Munkatárs(ak) telefonszáma:

A regisztrált sajtóképviselőknek a belépőjegyeket és azonosítókártyákat a helyszínen biztosítjuk.

További információt az SZTE SZAOK Dékáni Hivatal Kommunikációs Irodáján Kecse-Nagy Sándortól, az aok.kommunikacio@med.u-szeged.hu email címen, vagy a +36-62/342-645 telefonszámon kaphatnak.

Megtisztelő jelenlétükre számítunk!