Sajtóarchívum

SZTE Innovációs Napra

Időpont: 2021. november 17. (szerda) 9:30 órától

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épülete, díszterem

(Szeged, Dugonics tér 13., 2. emelet )

A Szegedi Tudományegyetem idén is megrendezi a már hagyománynak számító SZTE Innovációs Napot. A szervezők célja olyan szakmai programok biztosítása, amelyek erősítik és bővítik az SZTE innovációs ökoszisztémában meglévő szerepét, együttműködéseit, az ipari kapcsolatait, támogatják a harmadik missziós szerepét és biztosítják a kutatási eredményei minél szélesebb körben történő megismertetését, a tudástranszfert. A rendezvényen szó lesz az innováció és a kutatás támogatásáról a Szegedi Tudományegyetemen. Átadják az Innovációs Díjakat. (A leginnovatívabb kutatómunkák az 5 meghirdetett kategóriában.) A résztvevők hallhatnak az egyetemi tudás hasznosítását támogató keretprogramokról, pályázati lehetőségekről.

A részletes program ide kattintva megtekinthető.

Egyéni interjúk készítésére a rendezvény előtt, 9:00 órától lesz lehetőség.

A rendezvényen csak védettségi igazolvánnyal rendelkezők vehetnek részt. A belépés a hatályos járványügyi jogszabályoknak megfelelően történik.