Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - A Szegedi Tudományegyetem és az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium szakmai programjára

2021. október 14.

Tisztelettel meghívja Önt a Szegedi Tudományegyetem és az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium szakmai programjár. Helyszín: Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium aulája (Orosháza, 5900 Táncsics u. 2-4.) Időpont: 2021. október 19. (kedd) 14:00 óra

• A résztvevők köszöntése
  • A Szegedi Tudományegyetem vezetésének köszöntője. Az eseményen részt vesz Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja és Prof. Dr. Gellén Klára, az SZTE oktatási rektorhelyettese.
  • Az Együttműködési Megállapodás ünnepélyes aláírása (SZTE, Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Orosháza Önkormányzata, Békéscsabai Tankerületi Központ)
  • Az SZTE Junior Akadémia tehetséggondozó programjának bemutatása és az SZTE Junior Akadémia Regionális Képviselő megbízás, az SZTE Junior Akadémia Mentor Díj, valamint az SZTE Junior Akadémia Év Tehetsége Díj átadása.
    Előadó: Dr. Habil. Újvári Edit (SZTE Junior Akadémia)
  • Az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium Békés megyei Rezidens programjának bemutatása. Előadó: Dr. Blahó János
  • SZTE Junior Akadémiai előadások: Az amerikai esküdtek baklövései – tudományos vizsgálatok az esküdtszéki rendszerről.

Előadó: Prof. Dr. Badó Attila (SZTE ÁJTK)

• A program zárása, fogadás

Tisztelettel várjuk a szakmai programra!