Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- A Szegedi Tudós Akadémia Programjának harmadik Országos Középiskolai Képzési Központja lesz az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

2020. június 18.

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány, a Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola ezúton meghívja a sajtó képviselőit a felek közötti együttműködési megállapodás ünnepélyes aláírásával egybekötött sajtótájékoztatóra.

Időpont: 2020. június 23. (kedd) 13.00 – 14.00 óra

Helyszín: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola (Szeged, Szentháromság u. 2.)

Szegedi Regionális Természettudományos Diáklaboratórium (III. emelet)

Interjú készítésére a sajtótájékoztatót követően lesz lehetőség az Egyetem, az Alapítvány és az Iskola képviselőivel.

Kérjük, részvételi szándékát és interjúigényét a bittera.agnes@nobel-szeged.hu e-mail címen jelezze!