Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Voluson S8 ultrahang készüléket adnak át a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján

2019. május 20.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a Voluson S8 ultrahang készülék átadására 2019. május 23-án, csütörtökön 9.00 órára. Helyszín: SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika könyvtára (Szeged, Semmelweis u. 1.)

A prenatális diagnosztikai berendezés Dr. Viski Sándor, jelenleg Svájcban élő orvos nagyvonalú felajánlása. Az adományt Prof. Dr. Németh Gábor, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika igazgatója veszi át.

Az eseményre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.