Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Szecsődi Ferenc hegedűművész jubileumi hangversenyére

2019. május 13.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt „A négy húr ördöge” – Szecsődi Ferenc hegedűművész jubileumi hangversenyére 2019. május 15-én, szerdán 19 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, díszterem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

Az idén 65 éves Prof. Dr. Szecsődi Ferenc hegedűművész, az SZTE Zeneművészeti Kar Vonós Tanszékének tanszékvezető egyetemi tanára ünnepi koncerttel és beszélgetéssel tekint vissza eddigi pályafutására az SZTE Dugonics téri központi épületében. Május 15-én este 19 órakor beszélgetéssel egybekötött hangversenyen idéződnek fel Szecsődi Ferenc több évtizedes munkásságának legemlékezetesebb darabjai, legfontosabb állomásai. A visszatekintésben Marton Árpád újságíró, művészeti író lesz beszélgetőtárs. A hegedű mellett a zongora is szerepet kap az estben, Benedekfi István zongoraművész közreműködésével.