Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Nyílt nap a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karán

2019. november 12.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar tisztelettel meghívja Ön szülői értekezlettel egybekötött nyílt napjára 2019. november 15-én, pénteken 10 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar – „A” előadó (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara nyílt napot és szülői értekezletet tart, amelyen teljes körű felvételi tájékoztatást nyújtanak, és az érdeklődők megismerhetik a kar képzési kínálatát.

Program:

10.00 Biotechnológiai eljárások szerepe az állattenyésztésben: Előadó: Dr. Csiba Anita adjunktus

11.00 Köszöntés – kollégák bemutatása: Előadó: Mikó Józsefné Dr. habil Jónás Edit dékán

11.05 Prezentációs előadás a képzésekről: Előadó: Dr. habil. Komarek Levente oktatási dékánhelyettes

11.40 Tájékoztatás a felvételi eljárásról: Előadó: Nagy Tímea, a Tanulmányi és Továbbképzési Osztály osztályvezetője

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.