Sajtóarchívum

Sajtómeghívó -Joan Canellas világ- és Európa-bajnok kézilabdázó látogat a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karára

2019. november 28.

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar tisztelettel meghívja Önt Joan Canellas, a Mol-Pick Szeged világ- és Európa-bajnok kézilabdázójának sajtónyilvános látogatására, 2019. december 2-án, hétfőn 10 óra 30 percre. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar (6720, Szeged, Eötvös u. 6.)

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karára látogat, a kar egykori hallgatója, Joan Canellas, a Mol-Pick Szeged világ- és Európa-bajnok kézilabdázója.

További információ kérhető Csupor Dezsőtől, a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar dékánhelyettesétől a 30-637-09-43-as számon.