Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Együttműködési megállapodást ír alá a Szegedi Tudományegyetem és az Országos Vérellátó Szolgálat

2019. október 08.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az Országos Vérellátó Szolgálat és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési megállapodás aláírására 2019. október 10-én, csütörtökön 12 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, 229-es terem (6720, Szeged Dugonics tér 13.)

A Szegedi Tudományegyetem és az Országos Vérellátó Szolgálat együttműködési megállapodás formájában rögzíti a felsőoktatási intézményben rendezett véradások szervezésével illetve a véradás népszerűsítésével, kommunikációjával kapcsolatos szabályokat. A rendezvényen az országban elsőként a Szegedi Tudományegyetem veheti át a Véradásbarát Felsőoktatási Intézmény címet.