Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Ösztöndíjátadó az SZTE Gazdaságtudományi Karán

2019. szeptember 11.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara tisztelettel meghívja Önt ösztöndíjátadó ünnepségére 2019. szeptember 13-án, pénteken 15 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar, Aula (Cím: 6722 Szeged, Kálvária sugárút 1.)

A 20 éves Gazdaságtudományi Karon 15. alkalommal tartanak ösztöndíjátadó ünnepséget, melynek középpontjában a tehetséges közgazdászhallgatók állnak. A Kar és partnerei támogatásának köszönhetően az elmúlt években összesen ezernél több ösztöndíjat osztottak ki. A szegedi közgazdászhallgatók számára létrehozott ösztöndíjrendszer a tanulmányi eredmény, a szociális háttér, a nyelvtudás és a versenyeredmények alapján jutalmazza a tehetséges egyetemistákat. A kari ösztöndíjak mellett vállalati és alapítványi ösztöndíjakra is pályázhatnak a hallgatók, ugyanis a Gazdaságtudományi Kar több mint 30 partnere csatlakozott a kezdeményezéshez. Az ösztöndíjprogram nagykorúságát jelzi, hogy mostanra már a korábbi ösztöndíjasok nyújtanak támogatást a hallgatóknak és évről évre több ilyen ösztöndíj talál gazdára.

Az ünnepségen részt vesz:

Dr. Kovács Péter, az SZTE GTK dékánja

Dr. Badó Attila, az SZTE Tehetségpont vezetője

Dr. Schneider Klára, az Ökonómia Közhasznú Alapítvány alapító tagja,

Győri Judit és Bartha Szofi, az Epam Systems képviselői,

Hefkó Levente és Tot Attila, az IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft. ügyvezetője és képviselője,

Görbe Tamás, a PlazmaPont marketing vezetője,

Holecska Krisztián, a Proko Travel marketing vezetője,

Knezevics Vikor és Kósa Éva, a British Petrol országigazgatója és üzleti HR partnere

Tabajdi Gabriella, az Alma Mater képviselője

A rendezvény magyar és angol nyelven zajlik.

További kérdéseiket a bundsag.eva@eco.u-szeged.hu vagy szobota.gyorgyi@eco.u-szeged.hu e-mail címen, vagy a 62/54-4485 telefonszámon tehetik fel.