Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Együttműködési megállapodást köt a Szegedi Tudományegyetem és a Hebei Agricultural University

2019. június 05.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Hebei Agricultural University és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési megállapodás aláírására 2019. június 7-én, pénteken 11 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület 2. emeleti rektori tárgyaló (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

Az oktatás, a kutatás és a felsőoktatási csereprogramok területén köt kínai felsőoktatási intézménnyel együttműködési megállapodást a Szegedi Tudományegyetem. A Hebei Agricultural University-vel való együttműködés lehetőséget teremt közös tudományos programok és kurzusok kidolgozására, az intézmények közötti oktatói és hallgatói mobilitásra, valamint a vendégoktatók fogadására.

Az eseményen tolmácsot biztosítunk. A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.