Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Szegedi Tudományegyetem- Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Innovációs Kollégiumának sajtónyilvános ülésére

2019. február 13.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Innovációs Kollégiumának sajtónyilvános ülésére 2019. február 14-én, csütörtökön 16 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, díszterem (Szeged, Dugonics tér 13.)

A kihelyezett ülésen az ország kamaráinak mintegy 25 képviselője vesz részt. A délelőtti szekcióülést követően ellátogatnak az ELI-ALPS lézeres kutatóközpontba, majd programjukat a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) vendégeként zárják az egyetem központi épületének dísztermében.

A vendégeket köszönti Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja és Prof. Dr. Szabó Gábor prorektor, az MKIK Innovációs Kollégiumának társelnöke.

Az esemény sajtónyilvános, különinterjúkra 15:45 és 16:00 között biztosítunk lehetőséget.