Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Külföldi hallgatók tanévnyitó ünnepsége

2018. szeptember 05.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a külföldi hallgatók tanévnyitó ünnepségére 2018. szeptember 7-én, pénteken, 9 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Szeged, Ady tér 10.)

Több mint 1350 új külföldi hallgató kezdi meg tanulmányait a Szegedi Tudományegyetemen a 2018/2019-es tanév első szemeszterében, köztük Stipendium Hungaricum ösztöndíjasok, ERASMUS programmal érkezők, valamint fizetős képzésen és egyéb részképzésen résztvevő fiatalok. A külföldi hallgatók a tanévnyitó rendezvényen megismerkednek mentoraikkal, informálódnak a hallgatói szolgáltatásokról és tájékoztatást kapnak a bevándorlási ügyekkel kapcsolatban. Regisztrációjuk 8:30-tól kezdődik.