Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Szegedi Tudományegyetem - Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. együttműködési megállapodás

2018. június 13.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési megállapodás aláírására 2018. június 14-én, csütörtökön 14 órára.

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület, földszint 5-ös terem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

Oktatási és kutatási együttműködésről köt megállapodást a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. és a Szegedi Tudományegyetem 2018. június 14-én. A megállapodást Pap István Tibor, a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. vezérigazgatója, Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora és Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja írja alá az SZTE Rektori Épületében.