Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Herba Medica Tanulmányi Verseny szóbeli döntő

2018. április 17.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az SZTE GYTK Farmakognóziai Intézet szervezésében 2018. április 21-én, szombaton 9:30 órakor a Herba Medica Tanulmányi Verseny szóbeli döntőjére.

Az SZTE GYTK Farmakognóziai Intézet szervezésében jövő héten szombaton (2018. április 21.) a Herba Medica Tanulmányi Verseny szóbeli döntőjére kerül sor.

A verseny online fordulóin 220 középiskolás tanuló vett részt magyarországi és határontúli magyar iskolákból. Közülük a legjobb 12 főt hívtuk meg a szóbeli döntőre, ahol laborfeladatokat végeznek és előadást tartanak.

Az eredményhirdetés 16:00-tól lesz.

A versenyt első alkalommal szerveztük meg.

A versenyről további információ, illetve a verseny napjának programja honlapunkon olvasható: http://www.pharmacognosy.hu/index.php/hu/verseny

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.