Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE Innovációs Nap

2017. május 26.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az SZTE Innovációs Napra 2017. május 30-án, kedden 9 óra 30 perctől. A rendezvényen stratégiai megállapodást ír az Audi Hungaria Zrt. és a Szegedi Tudományegyetem. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatal Díszterem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

A Szegedi Tudományegyetem hagyományosnak számító Innovációs Napján meghívott vendégek, egyetemi vezetők, innovációs szakemberek tartanak előadásokat az SZTE fejlesztési elképzeléseiről, az ipari együttműködésekről és a tudáshasznosítás meghatározó szerepéről fókuszba állítva az ELI Science Park lehetőségeit. A délutáni szekcióülések kiemelt témája a Szegedi Tudományegyetem folyó járműipari kutatások és a járműipari trendek bemutatása.

A járműipari partnerekkel való együttműködés részeként 11 óra 20 perckor stratégiai megállapodást ír alá az SZTE az Audi Hungaria Zrt-vel. Külön interjúk készíthetők a megállapodás és a konferencia témájában 11 óra 30 perctől a földszint 5-ös teremben.

A részletes program itt elérhető.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.