Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - 25 éves a munkaügyi kapcsolatok és társadalombiztosítási képzés Szegeden

2017. május 17.

A Szegedi Tudományegyetem, valamint az SZTE ÁJTK Munkaügyi Kapcsolatok és Társadalombiztosítási Képzések Intézete tisztelettel meghívja Önt a 25 éves a munkaügyi kapcsolatok és társadalombiztosítási képzés Szegeden emlékülésre 2017. május 19-én, pénteken 14:00-18:00 óra között. Helyszín: SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Erdei terem.

Az SZTE Állam- és Jogtudományi Kar Munkaügyi Kapcsolatok és Társadalombiztosítási Képzések Intézete jubileumi programját Prof. Dr. Balogh Elemér dékán nyitja meg. Az elmúlt 25 évre visszatekintenek a képzés volt és jelenlegi oktatói – köztük Prof. Dr. Czúcz Ottó professor emeritus, Dr. Dabis Erzsébet címzetes főiskolai docens, Prof. Dr. Hajdú József tanszékvezető egyetemi tanár, Dr. Tóth Ferenc címzetes főiskolai docens –, valamint diákjai és a partner intézmények képviselői. Az alumni életpályákat dióhéjban bemutató, a szakma munkaerő-piaci lehetőségeit is elemző rendezvény iránt érdeklődő újságírók az emlékülés kezdete előtt, 13:30 órától kérdezhetik a résztvevőket.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.