Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE rektorjelölt-választás eredményét ismertető sajtótájékoztatóra

2017. december 14.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a rektorjelölt-választás eredményét ismertető sajtótájékoztatóra 2017. december 18-án, hétfőn 16:00 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Központi Épület, földszint 5-ös terem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa 2017. december 18-i rendes ülésén tűzte napirendre a Szegedi Tudományegyetem rektorjelöltjének megválasztását. A Szenátus ülésén meghallgatja a pályázókat, majd a Szenátus tagjai szavaznak a rektorjelölt személyéről. A rektorjelölt-választás eredményét a Szenátus ülését követően Dr. Dömötör Máté, a Szegedi Tudományegyetem Jogi, Igazgatási és Humánpolitikai Főigazgatóság főigazgatója ismerteti 2017. december 18-án, hétfőn várhatóan 16 órai kezdettel az SZTE Központi Épület földszint 5-ös teremben.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.