Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Fényfestéssel nyílik a 22. Őszi Kulturális Fesztivál

2017. szeptember 29.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a

22. Őszi Kulturális Fesztivál megnyitójára és az azt követő fényfestésre 2017. október 2-án, hétfőn 18 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület átrium (Szeged Dugonics tér 13.)

Az SZTE Kulturális Iroda huszonkettedik alkalommal rendezi meg az egyetem összművészeti fesztiválját, az Őszi Kulturális Fesztivált. A programsorozat megnyitóját 2017. október 2-án 18 órától tartják az SZTE Rektori Épületben. Az egybe gyűlteket Prof. Dr. Szabó Gábor akadémikus, a Szegedi Tudományegyetem rektora köszönti, a megnyitón közreműködik Szélpál Szilveszter operaénekes. Az épület átriumában ekkortól látható Szentgyörgyi Anna és Datki Zsolt László fotókiállítása is. A megnyitót követően 19 óra 30 perctől látványos fényfestéssel várják a résztvevőket a Dugonics téri épület előtt. Egy színes egyetem színes programsorozata veszi kezdetét ezzel a különleges vizuális élménnyel, amikor is fénybe borul az SZTE Rektori Épülete. A zenei aláfestést Benedekfi István zongoraművész és Benedekfi Zoltán hegedűművész biztosítják.

A megnyitójára és az azt követő fényfestére tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.