Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tanítványai köszöntik a 100 éves Kovács Bélát

2017. április 20.

A Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola tisztelettel meghívja Önt az intézmény egykori franciatanára, Kovács Béla 100. születésnapja alkalmából rendezendő ünnepségre 2017. április 21-én, pénteken 16.00-17.30 óra között. Helyszín: az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola díszterme (Szeged, Szentháromság u. 2.)

Kovács Béla, a szegedi Radnóti-gimnázium és a szegedi egyetem gyakorló gimnáziuma, a „Ságvári” egykori franciatanára 100 éve, 1917-ben született. Ebből az alkalomból egykori tanítványai, kollégái és tisztelői, továbbá francia diplomaták is köszöntik a kiváló pedagógust, aki elnyerte – többek között – a Francia Köztársaság Akadémiai Pálmai Rendjének lovagi és parancsnoki kitüntetetését is.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.