Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az SZTE dolgozóival konzultál a felsőoktatási államtitkár

2016. január 21.

A Szegedi Tudományegyetem polgárainak egy csoportja levélben kereste meg az EMMI vezetését, melyben több, a felsőoktatásban dolgozók széles körét foglalkoztató problémát vetettek fel. A levélben felmerült témákról – többek között a béremelésekről, az egyetemi oktatói életpálya modellről – konzultál Palkovics László, az Emberi Erőforrások Minisztériumának felsőoktatási államtitkára a Szegedi Tudományegyetem munkatársaival.

A szegedi felsőoktatási fórumon elhangzottakról az érintettek közös sajtótájékoztatót tartanak. A sajtótájékoztatón részt vesz Palkovics László felsőoktatásért felelős államtitkár, Szabó Gábor, az SZTE rektora, Szajbély Mihály dékán (SZTE BTK), Lele Mária, az FDSZ SZTE intézményi szervezetének elnöke, illetve az OHA képviseletében Kiss Attila.

Helyszín: SZTE BTK konferencia terem (Szeged, Egyetem u. 2., földszint)

Időpont: 2016. január 22. (péntek), 17 óra 30 perc

A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött. Kérjük, legkésőbb 2016. január 22. 12 óráig jelezzék részvételüket a diana.ruttner@emmi.gov.hu e-mail címen!