Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE Innovációs Nap és Innovációs Díjak átadása

2016. április 26.

Lepsényi István, a Nemzetgazdasági Minisztérium, gazdaságfejlesztésért és - szabályozásért felelős államtitkára is részt vesz és előadást tart a Szegedi Tudományegyetem Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósága által szervezett SZTE Innovációs Napon.

A rendezvényen első alkalommal adják át az SZTE Innovációs Díjait. A Díj célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt/Önöket az SZTE Innovációs Napra és az SZTE Innovációs Díjak átadására!

Időpont: 2016. április 28., csütörtök, 10 órától

Helyszín: József Attila Tanulmányi és Információs Központ, I. emelet, Nagyelőadó

A további részleteket és a programot a melléklet tartalmazza.

A sajtónyilvános eseményre szeretettel várják a sajtó munkatársait!