Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Magyar-kínai hallgatói nap az SZTE-n

2016. április 26.

A Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Kar és az SZTE Konfuciusz Intézet tisztelettel meghívja Önt az SZTE II. Tisza-Jangce magyar kínai hallgatói nap sajtótájékoztatójára 2016. április 27-én, szerdán 12.30 órára az SZTE ZMK Dékáni Hivatalába.

A rendezvényt hagyományindító céllal 2015-ben rendezte meg először a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Kar és az SZTE Konfuciusz Intézet. A program célja a magyar kínai hallgatói kapcsolatok megerősítése, a kínai zenész diákok beilleszkedésének segítése.

A sajtótájékoztatót tartják Dr. Tóth Péter, az SZTE ZMK dékánja és Wang Sihau, az SZTE Konfuciusz Intézet munkatársa.

A sajtótájékoztatóra szeretettel várjuk az újságírókat, a médiumok, a szerkesztőségek munkatársait!