Sajtóarchívum

Sajtómeghívó Julio César Cancio Ferrer, Kuba magyarországi nagykövetének sajtónyilvános előadására

2015. november 02.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt/Önöket 2015. november 3-án, kedden 11.00 órától Julio César Cancio Ferrer, Kuba magyarországi nagykövetének sajtónyilvános előadására.

Az előadás nyelve a spanyol.

Helyszín: SZTE BTK Spanyol előadó (6722 Szeged, Egyetem u. 2.)

A Szegedi Tudományegyetem 2015. november 3-án fogadja Julio César Cancio Ferrer-t, Kuba magyarországi nagykövetét. A látogatás során Nagykövet úr találkozik az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék oktatóival, valamint előadást tart „Kuba ma” címmel a Kuba iránt érdeklődő hallgatók számára. A Hispanisztika Tanszék számára Kuba a latin-amerikai térség kiemelten fontos országa, hiszen Kubáról már a 70-es évek óta folytatnak kutatási programokat. Az előadást követően Nagykövet úr találkozik a BTK Angol-Amerikai Intézetének vezetőjével, Dr. Fenyvesi Annával, valamint Prof. Dr. Nagy Katalin nemzetközi kapcsolatokért felelős rektorhelyettessel is. A látogatás zárásaként Prof. Dr. Szabó Gábor, az SZTE rektora fogadja Nagykövet urat.