Sajtóarchívum

Sajtómeghívó ünnepélyes projekt nyitó rendezvényre

2015. június 19.

A Szegedi Tudományegyetem és MTA Szegedi Biológiai Központ részvételével 2015 áprilisában egy új, egészségipari-egészségtudományi komplex projekt indult. A projekt egyik kiemelt célja a kutatóhelyeken dolgozó kutatók, a civil szektor, vállalati szektor és egészségügyi szakkormányzat szakembereinek részvételével közös tudástranszfer program megvalósítása. Valamennyi tudástranszfer típusú tevékenység a konzorciumi tagok részéről részt vevő egységek és az adott tématerülethez illeszkedő, releváns iparági szereplők közötti rendszeres találkozókat, szakmai egyeztetéseket, előkészítő munkákat, illetve bizonyos kiemelt témák esetében szakmai rendezvények keretében történő véleménycseréket foglal magában.

Az ünnepélyes projekt NYITÓ rendezvény

Időpontja: 2015. június 23. (KEDD) 14.00 óra

Helyszín: SZTE RTSZK (SZEGED, Dugonics tér 13.) 5. sz. terem és átrium

„EGÉSZSÉGTUDOMÁNYI, EGÉSZSÉGIPARI TUDÁSHÁLÓZAT A DÉL-ALFÖLDI RÉGIÓBAN A MOLEKULÁRIS MEDICINA INNOVÁCIÓS KÖRNYEZETÉNEK MEGTEREMTÉSÉRE”

PROGRAM:

13:30-14:00 REGISZTRÁCIÓ/INTERJÚ LEHETŐSÉG

14:00-14:05 KÖSZÖNTŐ – Prof. Dr. Széll Márta szakmai vezető

14:05-15:50 A PROJEKT BEMUTATÁSA – ALPROGRAMOK, ALTÉMÁK

15:50-16:05 A PROJEKT BEMUTATÁSA – VÁLLALATI PARTNEREK, CIVIL SZERVEZETEK ÉS HATÓSÁGÉS HATÓSÁGI SZERVEK

16:05-16:10 ZÁRSZÓ - Prof. Dr. Széll Márta szakmai vezető

16:10-17:00 ÁLLÓFOGADÁS

A sajtónyilvános eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk az újságírókat, a médiumok, a szerkesztőségek munkatársait.

ACULATI_ELEMinfoblokk_kedv_final_CMYK__ESZA