Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - XII. Magyar aeroszol konferencia Szegeden

2015. március 17.

A Szegedi Tudományegyetem, az MTA-SZTE Fotoakusztikus Kutatócsoport és a Magyar Aeroszol Társaság szervezésében 2015. március 18-20. között a szegedi Art Hotel ad otthont a XII. Magyar Aeroszol Konferenciának, melynek célja, hogy fórumot teremtsen a hazai aeroszoltudomány, környezetvédelem és anyagtudomány legfrissebb kutatási eredményeinek áttekintésére.

A sajtómeghívó itt letölthető

A konferenciát 2015. március 18-án (szerdán) 12 órakor Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora nyitja meg, köszöntőt mond Dr. Czitrovszky Aladár, a Magyar Aeroszol Társaság elnöke. A nagyszabású rendezvényen adják át a Magyar Aeroszol Társaság Zsigmondy Richárd-díját, mellyel az aeroszolkutatásban kiemelkedő eredményt elért szakemberek munkáját ismerik el. Forgatási és interjúlehetőség a helyszínen 11 óra 30 perctől.

Időpont: 2015. március 18-án (szerdán) 12 óra

Helyszín: Art Hotel (6720 Szeged, Somogyi utca 16.)

PROGRAM:

11:30-11:55: Forgatási és interjúlehetőség

12:00-12:40: Köszöntő, Prof. Dr. Szabó Gábor, Szegedi Tudományegyetem rektora

Köszöntő, Dr. Rákhely Gábor, SZTE Környezettudományi Intézet vezetője

Köszöntő, Dr. Bozóki Zoltán, szervezőbizottság elnöke

Köszöntő, Dr. Czitrovszky Aladár, Magyar Aeroszol Társaság elnöke

12:40-12:45: Zsigmondy Richárd díjátadó

12:45- Szakmai előadások

További információ és részletes program a XII. Magyar Aeroszol Konferencia honlapján.