Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Kornai János a Szegedi Tudományegyetemen

2014. május 05.

Kornai János, a közgazdaságtan emeritusa (Harvard Egyetem, USA), tiszteletbeli professor emeritus (Budapesti Corvinus Egyetem) lesz a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar és a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Közgazdaságtani Doktori Iskolájának vendége 2014. május 8-án.

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Az SZTE GTK a 2013/2014-es tanév második szemeszterében vezető hazai közgazdászok közreműködésével előadás-sorozattal méltatja Kornai János életművét. A sorozat tetőpontja a professzor látogatása, aki a „közgazdaságtan élő legendájaként” óriási tapasztalattal és a rá jellemző, világszerte nagyra tartott alapossággal válaszol a hallgatók, a közönség kérdéseire. A beszélgetést vezeti: Farkas Zoltán, a Heti Világgazdaság főmunkatársa.

Időpont: 2014. május 8. (csütörtök) 14.00

Helyszín: SZTE Gazdaságtudomány Kar, Aula

(Szeged, Kálvária sgt. 1.)

Interjúkészítésre a beszélgetés után, előzetes egyeztetés alapján van lehetőség.

Kérdéseiket a kocsis.lilla@eco.u-szeged.hu e-mail címen vagy a 30/479-1476 telefonszámon tehetik fel. Interjúigényüket is ezen az elérhetőségen jelezhetik.

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona