Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - III. Nobel-díjasok – Tehetséges Diákok találkozója

2014. május 23.

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány tavaly indította el a Szegedi Tudós Akadémia elnevezésű tehetséggondozó programot, amelyhez mentorként Nobel-díjas kutatók is csatlakoztak. Közülük ketten is elfogadták a szervezők meghívását a harmadik alkalommal megrendezendő Nobel-díjasok – Tehetséges Diákok találkozóra, 2014. május 26-ra. A szervezők szerint Magyarország versenyképessége a tétje annak, hogy sikerül-e megállítani a tehetséges diákok kivándorlását.

Szeretettel várják a sajtó képviselőit a Nobel-díjas kutatók látogatása alkalmából szervezett III. Nobel-díjasok – Tehetséges Diákok találkozója programsorozat sajtótájékoztatójára, amelynek időpontja és helyszíne: 2014. május 26. (hétfő) – 12.00 óra, HOTEL NOVOTEL SZEGED****  (6721 Szeged, Maros utca 1.).

A hivatalos sajtómeghívó itt megtekinthető

A sajtóközlemény itt letölthető