Sajtóarchívum

Bemutatkozik a szegedi egyetemi műhely, a Primaware kiadó

2014. május 07.

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Kulturális örökség- és Humán Információtudományi Tanszékének kiadói szakirányos hallgatói által alapított és működtetett új kiadó, a Primaware bemutatkozó sajtótájékoztatót tart az SZTE Klebelsberg Könyvtár Auditorium Minimumámban 2014. május 7-én (szerdán), 16 órától.

2014. május 7-én 16:00-kor a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Kulturális örökség-és Humán Információtudományi Tanszékének kiadói szakirányos hallgatói által alapított és működtetett Primaware „tan-kiadó” bemutatkozó sajtótájékoztatót tart Szegeden, Klebelsberg Kunó Könyvtár Auditorium Minimum-ában.

A sajtódokumentum itt letölthető

További információ: http://www.u-szeged.hu/sztehirek/2014-aprilis/bemutatkozik-szegedi?objectParentFolderId=23653

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona