Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - 10 éves a TIK

2014. december 05.

A Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ 10. évfordulós ünnepségét az SZTE TIK Előcsarnokában (Szeged, Ady tér 10.) tatja 2014. december 9-én (kedden) 10 órától; 11 órától a sajtó képviselőinek bemutatják a „zöld TIK” épületének titkos pontjait, az energiamegtakarításáért felelős műszaki megoldásait.

Az ünnepélyes megnyitó keretében Prof. dr. Szabó Gábor rektor, dr. Majó Zoltán gazdasági és műszaki főigazgató, illetve dr. Mader Béla a Klebelsberg Könyvtár nyugalmazott főigazgatója köszönti a vendégeket.

Az ünnepélyes megnyitó után a sajtó képviselőinek lehetőségük lesz a 10 éve a fenntarthatóság útján – gépek a zöld törekvések szolgálatában című körbevezetésen részt venni, ahol megismerhetik a Központ energiamegtakarításáért felelős műszaki megoldásait.

A körbevezetésen történő részvétel előzetes regisztrációhoz kötött!

Részvételi szándékát kérjük, jelezze az igazgatosag@tik.u-szeged.hu e-mail címen (név és képviselt sajtóorgánum megadásával) 2014. december 8., hétfő 12:00 óráig.

A meghívó itt letölthető