Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Rektort választ a Szegedi Tudományegyetem Szenátusa

2014. február 24.

Az SZTE Szenátusának a rektori pályázatról hozott döntését 2014. február 24-én (hétfőn) várhatóan 16 órakor az SZTE Rektori Hivatala (Szeged, Dugonics tér 13.) 229. termében sajtótájékoztatón ismerteti Dr. Dömötör Máté, az SZTE főtitkára.

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa 2014. február 24-én (hétfőn) 14 órakor kezdődő ülésének egyik fő témája a rektori pályázat. Az SZTE vezetésére kiírt pályázatra egyedül Prof. Dr. Szabó Gábor akadémikus, az intézmény jelenlegi rektora nyújtott be programot, amit bemutat a Szenátusának, majd válaszol a kérdésekre. Ezt követően szavaznak az SZTE Szenátusának tagjai a rektori pályázatról.

Az SZTE sajtótájékoztatójára tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk a médiumok, szerkesztőségek munkatársait!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona