Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Hálózatépítésés stratégiai együttműködés a FuturICT.hu projektben

2014. február 19.

Időpont: 2014. február 26. (szerda) 10:00-14:00

Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ,

földszint III. szeminárium terem (Szeged, Ady tér 10.)

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Hálózatépítés és stratégiai együttműködés a FuturICT.hu projektben

A DEAK Kooperációs és Kutatási Nonprofit Zrt. a Szegedi Tudományegyetemmel mint konzorciumvezetővel együttműködve az „Infokommunikációs technológiák és a jövő társadalma (FuturICT.hu)” című projekt részeként hálózatépítő és stratégiai együttműködés kialakítását célzó konferenciát rendez 2014. február 26-án.

A rendezvényen a Horizont 2020 keretprogram ICT iparágakat érintő és a KKV-k számára is elérhető pályázati lehetőségekről, valamint a GINOP és a 2014–2020 tervezési időszak várható újdonságairól tartanak előadást a meghívott szakemberek. Bemutatnak továbbá egy nemzetközi együttműködésben sikeresen megvalósított FP7-es projektet, valamint egy a Horizont 2020 kitörési pontjához illeszkedő projektet is.

Időpont: 2014. február 26. (szerda) 10:00-14:00

Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ,

földszint III. szeminárium terem (Szeged, Ady tér 10.)

A konferencia részletes programját itt olvashatja el.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A részvételi szándékot 2014. február 24-ig kell jelezni a konya.monika@deakszeged.hu e-mail címen.

uszt_logo_rgb Infoblokk3_ESZA_egyes

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona